Kniha návštěv

Аренда авто аэропорт Крым

Datum: 26.03.2018 | Vložil: MaxAvticr

Аренда авто Симферополь аэропорт недорого, только иномарки с кондиционером. Автопрокат парк777.рф

Recommendations: how to promote your eft-zivotnikouc.cz

Datum: 22.03.2018 | Vložil: Latonyafible

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Poděkování

Datum: 21.10.2012 | Vložil: Míša M.

Milá paní Romano,
chci Vám velice poděkovat za pomoc, kterou jste mi nabídla v době a situaci, kdy jsem skutečně nevěděla jak dál. Ukázala jste mi nové možnosti, nový způsob života, nové obzory a nový způsob uchopení života. Faktem je, že člověku chvíli trvá než si sám připustí nový náhled na svět.
V současné době čtu knihy, o kterých jsme spolu mluvily. Tato literatura mě nesmírně pomáhá k pochopení světa kolem mě a dává mi novou energii k životu. Pomáháte lidem s jejich bolestí a pomáháte jim žít dál takovým způsobem, aby je svět kolem tolik netrápil. Děkuji Vám za všechno, co jste pro mě udělala. Děkuji Vám za to, že už nemám ošklivé migrény, s kterými jsem bojovala deset let. Děkuji Vám za to, že se mi, k překvapení mojí lékařky, zlepšila štítná žláza.
Ráda se k Vám budu vracet. Jste pro mě ostrovem naděje v tomto uspěchaném a složitém světě. Děkuji Vám za všechno.

Krásné setkání..

Datum: 15.10.2012 | Vložil: Jana Marešová

Je to už 8 let ,co jsem Vás potkala "úplnou náhodou"při nabídce jednoho zázračného produktu z bylinek.......Vzpomínám na to jakoby to bylo včera a také celou tu dobu čerpám z našeho setkání,které mi velmi pomohlo a odstartovalo celou serii dalších událostí v mém životě,díky kterým jsem teď na správné cestě a neztratila jsem zdravý rozum.
Tenkrát jsem ani netušila jak moc potřebuji pomoci a nebýt tohoto odblokování regresní therapií,nejspíš bych nevydržela všechno to následující ,co mě v životě potkalo.Chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat za všechno ,co jste pro mne udělala.Přeji vše krásné.Jana Marešová

Poděkování

Datum: 29.01.2012 | Vložil: Gábina V.

Děkuji paní Romano za to, že jsem díky Vám schopná žít kvalitní a spokojený život. Děkuji za Vaší velkou ochotu pomoct a za to, že jsem se na Vás kdykoli mohla a mohu obrátit.
Gábina V.

Novy zivot

Datum: 19.04.2011 | Vložil: Karla Fizia

Mila pani Romano, lituji jen toho , ze jsem k Vam neprisla drive. Pomoc kterou jsem dostala u vas, mi pomohla temer okamzite,je ale pravda ze nekolik prvnich sezeni pro me bylo emocialne nejsilnejsich a i kdyz jsem pocitila ulevu, mela jsem z toho vseho divny pocit, protoze jsem se spoustu let o sebe nestarala tak jak jsem mela a hlavne netusila jsem co delat.Ted jsem ale stastna , ze jsem se sama rozhodla intenzivne s vasi pomoci pracovat sama na sobe.Zacala jsem konecne delat rozhodnuti a zmeny ,ktere bych si pred tim nikdy nedovolila udelat a ktere jsou mi jiz nyni obrovskym prinosem. Dokonce jsem take po 2 mesicich od me prvni navstevy u vas spontane otehotnela a to se mi pred tim dlouhou dobu nepovedlo ani pres umele oplodneni a rady a lecbu nejlepsich doktoru v Brne. Dekuji jeste jednou za vsechno a tesim se na nase pripadne pristi setkani. Karla F.

Poděkování

Datum: 14.04.2011 | Vložil: Zdenka Pirožková

Jsem vám velmi vděčná a moc vám děkuji za to, že jste mi ukázala správnou cestu životem. Děkuji, že v mém životě je opět světlo a pohoda. Děkuji i za obě svoje holčičky.
Zdenka P.

Děkuji

Datum: 26.08.2010 | Vložil: Hanka Trnková

Ze srdce dekuji za tvou ochotu mi pomoci, kdykoli mi bylo potřeba. Děkuji za všechno, co jsi pro mne kdy udělala. Děkuji za cenné rady a uzdravení.
Hanka T.

Přidat nový příspěvek