Autopatie

 

CO JE AUTOPATIE?

 

Autopatie je zvláštní forma homeopatie.

Léčba homeopatií spočívá v tom, že se léčí celek, tedy celý soubor problémů určitého člověka, nejen jedna jeho potíž. V klasické homeopatii je nemoc chápána jako porucha centrálního řídícího spirituálního systému v člověku. Jakmile organizace z centra oslabí, tělo a mysl začnou zlobit. Takže nemoc je porucha řídícího centra, je to změna z původní dobré organizace, zdraví, ve špatnou nedokonalou organizaci, v dezorganizaci, v nemoc. Není třeba opravovat následek – nemoc, stačí opravit příčinu ve spirituálním řídícím centru, vrátit mu jeho původní zdravé vibrace, původní frekvenční vzor, a ono si samo zjedná pořádek, znovu nastolí organizaci – návrat zdraví. A získá sílu k obraně před vnějším stresem.

Vesmír je vytvářen vibracemi. A také naše mysl a tělo. Rovněž spirituální řídící systém v člověku je utvořen z určitých vibrací a melodií, které mají velmi vysoké frekvence. Právě ony spirituální vysoké frekvence vytvářejí podřízené druhotné nižší frekvence našeho spirituálního organizačního systému, začnou se měnit a rozpadat i jeho podřízené frekvence či melodie, ztrácejí původní zdravou harmonickou strukturu – onemocníme.

Oprava vnitřního centrálního problému proběhne tak, že naředíme nějakou podobně frekvenčně naladěnou hmotnou substanci (rostlinu, minerál apod.) do jemnohmotné úrovně, odpovídající jemné úrovni řídícího centra, dynamis. To se pak díky rezonanci s vysoko ředěnou substancí rozezní ve své původní zdravé frekvenci či melodii a začne nastolovat v těle a mysli původní struktury, původní zdraví, jaké bylo třeba před mnoha lety. Toto hledání substance je někdy složité a velmi náročné. Čím je substance pacientovi podobnější, tím je rezonance výraznější, léčba efektivnější, účinek léku hlubší a dlouhodobější. V homeopatii hledáme substanci naladěnou co nejpodobněji jako pacient. V autopatii však nepoužíváme substance odebrané z  okolní přírody , z rostlin nebo těl zvířat či lidí. Místo toho užíváme substanci z vlastního těla - slinu. Substanci naladěnou stejně  jako pacient. Samozřejmě ne v tom stavu, v jakém je v ústech. Je naředěna vodou na jemnohmotnou úroveň obdobným způsobem, jaký používáme v homeopatii a pak jednorázově užita. Nekonečně zředěná slina nese celou informaci o organismu, jeho vibrační otisk a zaručí plnou rezonanci jemnohmotného frekvenčního či oscilačního organizačního principu, jaký má v sobě každý člověk.

Autopatíí jsou úspěšně léčeny alergie, vyrážky, ekzémy, migrény, astma, chronická onemocnění apod.

 Autopatie je nová metoda, byť s prastarými kořeny, a proto se stále vyvíjí.  

Jiří Čehovský – autor AUTOPATIE

 

Můj ukázkový  případ léčení MONONUKLEÓZY mladého muže, který je uveřejněný na rakouských webových stránkách autopatie, viz.: https://www.autopathie.at/f%C3%A4lle-aus-der-autopathie-konferenz-2016?showall=&start=1

 

  MONONUKLEÓZA

 

   MUŽ   24let,  zdravý, nebere léky

   4.2.2015 krev obraz + sono krčních uzlin

   9.2.2015 - lékařská diagnosa mononukleoza

   9.2. - 22.2.2015 - autopatie -    6 l vařený dech, 3x týdně

  23.2. - 8.3. 2015 - autopatie -   7,5l vařený dech, 2x týdně

    9.3. - 15.3.2015 - autopatie - 7,5l vařený dech, 1x týdně

 

kontrolní sono břicha           27.2.2015

kontrolní krevní obraz            9.3.2015

   Na přelomu ledna a února se začaly objevovat první příznaky, na které nebyl brán zřetel. Jednalo se hlavně o každodenní zesilující únavu a následně došlo v krku k akutnímu infektu. Do jednoho týdne od těchto příznaku došlo ke zduření podčelistních (submundibulárních) uzlin, což vedlo k návštěvě lékaře. Praktický lékař odebral krev a nechal ji otestovat krom jiného na přítomnost protilátek na virus Ebstein-Barrové (dále jen EB viry) a Cytomegaloviry. Výtěry krku potvrdily infekt, ale nic konkrétního neukázaly.  První testy krve prokázaly přítomnost protilátek na EB virus a tak byl pro kontrolu proveden další test, který se posléze ukázal jako pozitivní. 9.2. tak byla stanovena diagnóza jako infekční mononukleóza. Následný ultrazvuk krčních uzlin potvrdil přítomnost zánětu.

   V reakci na stanovenou diagnozu byla ještě v týž den aplikována autopatie ze 6l vody a z vařeného dechu . První dva týdny byla autopatie aplikována 3x týdně a pacientovi se po procedůře vždy ulevilo s okamžitým účinkem. 3. a 4. týden byl přidán 1,5 l vody, autopatie byla tdy praktikována ze 7,5l vody, způsob vařený dech a to 2x týdně.  5. týden praktikována autopatie 7,5l vařený dech,  1x týdně.  Ke konci prvního měsíce onemocnění, konkrétně 27.2. 2015 byl  proveden ultrazvuk břicha, jehož výsledky byly vcelku překvapivé, neboť se zjistilo, že ledviny jsou nemocí netknuté, slezina je jen mírně zvětšená a játra byla ve stavu, který bývá pozorován až na konci léčení s tímto typem onemocnění. Následný krevní obraz potvrdil, že EB virus je na ústupu, neboť jaterní testy byly v normálu stejně jako počet krvinek i množství hemoglobinu. Množství protilátek v krvi se od posledního krevního obrazu výrazně snížilo.

   Co se symptomů týče korespondují s předchozím sdělením. V první polovině měsíce měl pacient mírné teploty, byl unavený a silně zesláblý. Onemocnění doprovázel ucpaný nos, ztížené dýchání a minimální fyzická výkonnost. Tyto příznaky odezněly během prvních 14 dnů. Léčba autopatií byla podpořena bylinnými extrakty a přípravky na podporu imunity, konkrétně to byl DETOXIN bylinný přípravek firmy DIOCHI a přípravky  FYTOTONIC a VITATONIC od firmy MISSIVA. Pacienti s infekční mononukleózou leží doma i několik týdnů. V tomto konkrétním případě, byl pacient díky autopatii schopen po prvním týdnu normálně vykonávat každodenní činnosti.

  Romana Kopečková

  mob. 736 217 227, kopckovar@centrum.cz

   www.eft-zivotnikouc.cz